THE BASIC PRINCIPLES OF کارشناسی رنگ خودرو

The Basic Principles Of کارشناسی رنگ خودرو

The Basic Principles Of کارشناسی رنگ خودرو

Blog Article

برای ثبت تلفنی درخواست کارشناسی خودرو با شماره زیر تماس بگیرید

ارائه مدرک رسمی فنی و حرفه ای برای کارآموزان برای باز کردن مغازه شخصی یا مراجعه به نمایندگی های مختلف و گاراژهای مختلف برای اشتغال و این که دوره را گذرانده اید صادر می شود.

شما در زمان وارد سازی اطلاعات جامع خودرویی می‌بایست اطلاعات وسیله نقلیه را به‌صورت دقیق پر کنید تا به توجه به شرایط بررسی انجام شود. در زمان تحویل برگه کارشناسی نیز حتماً صحت موارد ذکر شده + اطلاعات تکمیلی خودرو و نحوه کارشناسی خودرو را بررسی کنید.

علاوه بر این‌ مشکلات فنی، موتوری، گیربکس و جلوبندی خودرو نیز با تست رانندگی به‌طور دقیق توسط کارشناس فنی مربوطه بررسی و به اطلاع مشتری خواهد رسید.

کارشناسی خودرو در قسمت ستون های خودرو و شاسی ها را بسیار جدی بگیرید.

پاسخگویی سایت به همراه سرعت عمل و دقت ‌کارشناس اعزامی، همگی عالی بودن.

 ولی قسمتی از خودرو که پوست پرتقالی نباشد به معنای این است که ان قسمت رنگ شدگی دارد. کارشناسی رنگ ماشین

به ویژه اگر بخواهد از طریق دلالی ماشین اقدام به خرید خودرو کرد.

اگر در کارشناسی اشتباهی رخ داده باشد از چه طریقی می‌توان شکایت کرد؟

بعد از اتمام فرایند کارشناسی، گزارش کامل کارشناسی به‌صورت آنلاین به تیم کنترل کیفیت کارنامه ارسال می‌شود. تیم کنترل کیفیت کارنامه گزارش را بررسی می‌کند و با اطلاعات خودرو (مدل، سال ساخت و.

شرکت کنندگان این دوره ابتدا به بررسی اجزای مختلف خودرو خواهند پرداخت و رنگ بدنه اتومبیل ها را چک می کنند. در ادامه ضمن شناخت اجزای تشکیل کارشناس ماشین دهنده رنگ خودرو، با نحوه آستر کاری به طور عملی آشنا خواهند شد و می توانند انواع رنگ و لایه های میانی و نهایی بدنه خودرو را تشخیص دهند.

زیرا که تشخیص رنگ خودرو را به عهده یک فرد تازه کار بگذارید طبیعتا دچار ضرر و زیان های بسیاری خوهید شد.

بخش‌های اصلی شامل بدنه، ستون، سقف و شاسی می‌شود. اگر برای این قسمت‌ها مشکلی پیش آمده باشد و آسیب دیده باشند نشانه تصادف شدید اتومبیل است. پس در کارشناسی رنگ و بدنه خودرو باید به این مورد توجه شود. علاوه بر آن خرابی و آسیب دیدگی این بخش‌ها باعث افت قیمت خودرو خواهد شد.

سلام، هانیه هستم؛ دانشجوی داروسازی از تهران. از سال ۱۳۹۹، وارد حوزه محتوانویسی شدم و در کنار تولید محتوا به انتشار محتوا و کار با وردپرس پرداختم. به صورت کلی علاوه بر داروسازی، به دنیای دیجیتال مارکتینگ علاقه‌ی زیادی دارم و در حال حاضر در حوزه‌های دیگری از دیجیتال مارکتینگ نیز فعالیت می‌کنم.

Report this page